Mobilje te gatshme dhe me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: New mob 01 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Prodhojm mobilje te te gjitha llojeve si: kuzhina,dhoma gjumi,dhoma per femi ,komoda per tv paradhoma etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim