Mrojtse dielli

Shitet nga: Besart 11 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shitet qadra per taras e ardhur nga zvicra osht ne gjendje te mir esht gat 3 metra e 40 cm dhe e gjan 1 meter e 60 cm .qmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim