Punime druri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Graniti dekor 01 Gsh 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Punojme te gjitha punimet nga druri si:shtepi nga druri,terasa veranda, rrethoja dekorative,bunar.vazo te ndryshme si dhe material nga druri etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim