Shankerica

Shitet nga: Jeton 04 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera

Jane te ardhura nga italia te reja dhe ngjyr vishnje.i kemi 6 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim