Shes kaminen dhe Shankin

Shitet nga: Shpendi 08 Gsh 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes shankin per lokal shum pak I perdorur
Shes kaminen esht shum pak e perdorur
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim