Shiten gjesened edhe nje nga nje

Shitet nga: toni 06 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes pullazin dhe tjegullat (Qeremidet) dhe druret e pullazit.
Shiten tri dyer,Shporet i druve, Dy Dritare dhe Paisje te Banjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim