Shitet inventari

Shitet nga: Fadil 19 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes inventarin per kafiteri ose per restorante jan 11 tavolina me nga kater karrika dhe gjamin mbrojts tavolinat e kan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim