Tavolin pikniku 2në1

Shitet nga: Qendrim 01 Qer 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Tavolin pikniku apo parku 2ne1
Mund te shfrytzohet sikurse ulse dhe tavolin
Punojm me porsoi
Karriga haper dhe behet tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim