shiten

Shitet nga: blendi 04 Nën 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shes inventar per lokal si dhe nje aparat per xhusa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim