tarasa prej druri dhe pushimore per oborr

Shitet nga: Ntp Te Baci 09 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
punojm me porosi tarasa prej druri , pushimore per oborr si dhe mbuloja per bunar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim