televizor dhe mobilje shtepie

Shitet nga: Mobile 18 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Mobile dhe teknik ne shitje , te interesuarit te telefonoin ne nr paraprak , Nje garnitur mobile , nje Komodin , dy Tv Gorenje dhe trepezari buke .

Qmim i volitshem , sipas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim