Tavolina

Shitet nga: Beni 26 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR   249 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e ardhur nga Zvicra,ka nje kualitet shume te lart por edhe shume
Solide per me shume
Info dergo email ose
Permes telefonit qdo dite nga ora 9:00 deri 23:00 ju flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim