komplet Invertar per Ëmbeltore frizi Tavolina..

Shitet nga: milaim rushiti 12 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten tavolinat dhe karriget per embeltore si dhe paisjet percjellse si tv 42inq loptop dvd plini per nxemje si dhe shankti te gjitha gjerat jan te perdorura shum pak si dhe jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim