11 tavolina me nga 4 karrige

Shitet nga: Mejdi 01 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 11 tavolina me nga 4 karrige
Qmimi per 1 komplet esht 150 euro
Kurse per 11 komplete eshte 1200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim