22 Karrika

Shitet nga: Trimi 28 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 22 ulse te pershtatshme per lokale afariste shiten komplet nuk ndahen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim