23 karrika

Shitet nga: dukagjin 16 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten kareiket 23 copaa nuk i ndaj veq komplet qmimi 10 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim