Bejm Riparimin e te Gjitha Karrikave

Shitet nga: valon 19 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm karrike si dhe Bejm Riparimin e te Gjitha karrikave ju Mirpret :
Mobilerija Dioni
Ferizaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim