EFD Tavolina Mesi

Shitet nga: Razim 23 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm tavolina te ndryshme me porosi .. tavolinat jan me ngjyr dhe jan teje te punuara mir pa asnje vretje te vetem si ne pun po ashtu dhe ne ngjyr ..
ngjyra eshte shkelqim sikur xhami. prodhojm vetem me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim