EGFEDRI, Tavolina te dites ..

Shitet nga: Razim 13 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm keto lloj tavolina .. TE GJITHA PRODHIMET TONA MUDENI ME I PA NE FACEBOOK .. FUTUNI NE KET LINK http://www.facebook.com/egfedri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim