EGFEDRI tavolina Mesi

Shitet nga: Razim 08 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm tavolina tmesit me dizajne te ndryshme, prodhojm sipas porosis me shumic dhe pakic, dimenzionet mund te modifikohen sipas kerkeses tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim