Elektromotor 6.6 kw i ardhur nga zvicra esht i ri

Shitet nga: Shefki 24 Mar 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Elektromotor 6.6 kw eshti ardhur nga zvicra i pa perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim