Fabrika për përpunimin e drurit TRADITA-B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita-B 30 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika për përpunimin e drurit TRADITA-B bën prodhimin e karrigeve dhe tavolinave, separe të ndryshme, shankerica gjithçka për terasen tuaj. Ngjyra të ndryshme ,dimensione të ndryshme sipas deshirës tuaj.

Cilesi e lartë, Staf profesional,
Na kontaktoni në numrat e telefonit 045 264 294 dhe 044 516 306

Prodhimet tona mund t'i shihni edhe në faqen tonë në facebook:
https://www.facebook.com/pages/Tradita-B/1084921608200073?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim