Fotele

Shitet nga: toni 29 Maj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes fotele lekure 4 copa me 1 tavolina fotelet jan te perdorura siq shifen ne foto viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim