Irventar

Shitet nga: Bajrami 03 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invetarin 11 koplete 180 per koplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim