Karriga dhe tavolina

Shitet nga: Ramiz 27 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
She's tavolina dhe karriga me shumic dhe pakic shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim