Karriga te alominit

Shitet nga: Dritoni 09 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karriga te alominit qmimi per cop 25 eu komplet shiten jon 25 copa nuk i ndaj vetem komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim