Karriga

Shitet nga: Freskia 08 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrigat jan te perdorura por ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim