Karrige per oborr sipas prosis

Shitet nga: indrit 09 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
punojm karriga prej hekuri nga ky model qe shihet ne foto , nvaret se qysh eshte porosia , mund te na kontaktoni edhe permes viberit , ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim