Karrige te ardhura nga zvicrra

Shitet nga: amir 21 Maj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten karriget te ardhura nga zvicrra jan shum pak te perdorura thuaja se te reja 5 copa per me shum kontakto +38649898565
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim