Karrige

Shitet nga: Nehat 24 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invertar karrige (shankerica) per kafiteri
Jan 30 shankerica pa tavolina , te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin +38649226716

Jan ne gjendje te rregullt vetem pak te perdorura

Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim