Karrika per tavolin tbukes

Shitet nga: privat 07 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 6 karrika per tavolin tbukes tperdort .mund te thirrni edhe ne viber +377 44 543 020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim