Karrika shanku

Shitet nga: Veton 09 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrika per shank shum te mira dhe disa modele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim