Karrika

Shitet nga: x 02 Krr 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 11.karrika +1 per te shankti gjinden ne shtime 14 eru per cop kush imerr komplet 140 eru

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim