Kuzhin

Shitet nga: Rifat 06 Shk 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet sipas marrveshjes asht shum e rujtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim