Mobile

Shitet nga: ... Dje 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jemi prodhues te shum llojeve te mobileve ganiturave tavolinave per me shum na telefononi ne numrin e telefonit 044 112 771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim