Mobile

Shitet nga: mobile 30 Gsh 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Mobile 3+3+2+1 por edhe sipas porosis ngjyra te ndryshme tavolina per dhom pritje dhom dite dhom ndeje etj
tavolinat jan me permasa dhe ngjyra te ndryshme
permasat 100x55x50 qmimi 35 euro
70x70x50 qmimi 40 euro si dhe sipas porosis
prodhojm edhe tabure per dhoma gjumi permasat 30x30x45 qmimi 15 euro
punojm edhe sipas porosis
nr per kontakt: 045 657 940 si dhe ne Viber ne nr. +377 44 783 229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim