Pranojme veturave si kompenzim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Profesional Color & Mobileri 14 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Profesional Color & Mobileri - Ferizaj

Te nderuar klient dashamires,

ju njoftojme se kompania "Profesional Color & Mobileri" ne kuader te veprimtarise se deritanishme "shitje me shumice dhe pakice te bojrave-ngjyrave" ka shtuar edhe nje veprimtari me rendesi te madhe "Pridhimtarine e mobileve - orendive te ndryshme nga materiali MDF".

Per informata me te hollsishme mund te kontaktoni ne numrat e poshteshenuar:

Drejtor Gjeneral: Z. Ardian Gashi 044/893 157; 045/571 902
Shites Ambulantiv: Z. Shuhab Krasniqi 045/690 936


Bejm ndrrim me vetura te te gjitha llojeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim