Ram per Skare Shitet URGJENTISHT

Shitet nga: Agron 05 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Ramin per Skare(qebabtore) ,Rami esht prej aluminit edhe esht i gjat 2 metra kurse pjesa ku vendoset skara esht 1.10 metra e gjat e gjer 80 cm per ma shume info tel;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim