SHITEN SHANKERICA EDHE TAVOLINA

Shitet nga: Alban 23 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten shankerica edhe tavolina pak te pordorura ne gjendje shum te mir 15 shankerica edhe 3 tavolina 100€ kompleti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim