Shatora Modern Me PVC TE TRASH

Shitet nga: tenda 08 Jan 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora te cilet posedojn ndriqimin dhe nxemjen kemi karrika dhe tavolina tavolinat posedojn mbulesat transporti dhe montimi ne ter kosoven shpejt dhe korrekt numri per kontakt 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim