Shatora modern karrika dhe tavolina 044280873

Shitet nga: Dritoni 03 Qer 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shatora karrika dhe tavolina ne sherbim kemi shatora 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim