Shatora tenda me NXEMJE

Shitet nga: tenda 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan per sezon dimrore posedojn edhe nxemjen numri per kontakt 044280873 ne transporti dhe montimi behet ne ter teritorin e kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim