Shes Tavolinen

Shitet nga: Fitim 12 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shen tavolinen ne gjendje te rregullt per me shum info konatkto ne nr. 044 541 043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim