Shes karika dhe tavolin

Shitet nga: Karika 07 Mar 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karriga dhe tavolin jan te perdorura mirpo jan ne gjendje te mir jan shum te pushushme edhe shum te pershtatshme per me u ulen ne to osht komplet inventari per taras qe sherben per piceri per restaurant kafitero etj jan gjithshejt 15 tavolin komplet me nga 4 karrika qe i bjen te jen 60 karrika jan dy model qmimi me marrveshje;
044 69 39 19
+386(0)49 321 222 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim