Shiten 2 tavolina te bukes qmim i volitshem

Shitet nga: Tavolina 18 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten dy tavolina te bukes te perdorura.
Bashk me tavolinat edhe 6 karriga.
Te interesuarit mund te lajmrohen ne keta numra tel;
044 243 599
044 200 469
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim