Shiten Tvolina

Shitet nga: Leutrim Hajdari 24 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 4 tavolina me 16 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim