Shitet trapezaria me karrige lëkure

Shitet nga: Drin 29 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trapezaria ne gjendje te rregullt i ka vetem pak disa grritha ,karriget jane te gjitha te lekures arsyja pse i shesim eshte per shkak te renovimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim