TAVOLINA BUKE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shpendi 20 Mar 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA BUKE 160X90 VETEM 60 EURO PA KARRIKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim