TAVOLINA ME 6 KARRIA QMIM VOLITSHEM

Shitet nga: 049/123-106 ose 0290/23/870 16 Nën 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika prodhim mailjezes 100% shtrenguar te bukur dhe te jeshum verzioni 2015 shum pak te perdorne te jeshum dhe komod moment qe te shikoni bindi edhe ju per ata qe kan ne voj lum aj qe merr jan te maruar special ju lutem vetem blers serjoz thirr ne numer
045/924-494
0290 23-870 fiks
049/521-067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim