TAVOLINA

Shitet nga: SHPK PROFESIONAL COLOR & MOBILERI 25 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM KETO PRODUKTE ME SHUMIC DHE ME PAKIC :

1. TAVOLINA TE BUKES 120X63 35 EURO
2. TAVOLINA TE SALLONIT 160X90 75 EURO
3. KOMODA
4. KUZHINA
5. KAUQA 3+2+1

QMIMET TONA JON MA TE LIRA NE TREG

DHE ME NGJYRAT ME KUALITET MA TE LART QE EKZISTON

SI DHE BEJM KOMPENZIME ME VETURA OSE NDONJE SENT TJETER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim